Switch to full style
Službene (i neslužbene) vesti vezane uz železnicu...
Post a reply

30. 03. 2012. 17:31 GMT +0000

30. 03. 2012. 18:08 GMT +0000

Cestitamo, nek je sa srecom.
Ja sam se vec prijavio.

30. 03. 2012. 18:47 GMT +0000

31. 03. 2012. 2:47 GMT +0000

31. 03. 2012. 12:35 GMT +0000

01. 04. 2012. 8:22 GMT +0000

01. 04. 2012. 11:19 GMT +0000

01. 04. 2012. 12:09 GMT +0000

Interesantno razmisljanje.
Licno nisam znao da je bilo jednog foruma s kojeg su se neki preselili na ovaj, novonastali.
Kako i da je, teme o kojima ce se pricatio ce najverovatnije ostati iste kao i ovde tako da ce biti ponavljanja "vec vidjenog".

Neslazem se da je railserbia namenjena moderatorima i samo njima jer ja (na pr.) ne spadam u tu kategoriju.
Toliko sam ovde nasao materijala za kojeg nisam ni znao da postoji da jednostavno Railserbia i njeni clanovi su moja "arhiva i biblioteka"
za koju cu tesko naci zamenu.

Naravno, ponekad se i na drugim forumima pronadje neka "tajna" ali je to retkost.

E sad, ako se postavi pitanje jesam li zadovoljan s nacinom rukovodjenja s Railserbi-jom ili ne, ili jel "volim" ovog ili onog admina
to je vec stvar licnog ukusa i pitanja zasto sam/smo ovde.
Jedino sto znam je to da na Railserbiji sigurno nisam iz ljubavlju prema adminima. ;)

Ali, da ne idemo previse u :OT
svako ko zeli moze da bude i vamo i tamo samo sto je malo glupo praviti forum o necemu
o kojem vec imamo forum i to "dobro napunjenim" kvalitetnim informacijama.

01. 04. 2012. 13:32 GMT +0000

mon wrote:Interesantno razmisljanje.
Licno nisam znao da je bilo jednog foruma s kojeg su se neki preselili na ovaj, novonastali.
Kako i da je, teme o kojima ce se pricatio ce najverovatnije ostati iste kao i ovde tako da ce biti ponavljanja "vec vidjenog".

Neslazem se da je railserbia namenjena moderatorima i samo njima jer ja (na pr.) ne spadam u tu kategoriju.
Toliko sam ovde nasao materijala za kojeg nisam ni znao da postoji da jednostavno Railserbia i njeni clanovi su moja "arhiva i biblioteka"
za koju cu tesko naci zamenu.

Naravno, ponekad se i na drugim forumima pronadje neka "tajna" ali je to retkost.

E sad, ako se postavi pitanje jesam li zadovoljan s nacinom rukovodjenja s Railserbi-jom ili ne, ili jel "volim" ovog ili onog admina
to je vec stvar licnog ukusa i pitanja zasto sam/smo ovde.
Jedino sto znam je to da na Railserbiji sigurno nisam iz ljubavlju prema adminima. ;)

Ali, da ne idemo previse u :OT
svako ko zeli moze da bude i vamo i tamo samo sto je malo glupo praviti forum o necemu
o kojem vec imamo forum i to "dobro napunjenim" kvalitetnim informacijama.

Slazem se u potpunosti sa vama. Mada mislim i to stoji da je ovde na ovom forumu slabo odradjena tema uzanih pruga u Srbiji,posebno Lajkovackih pruga. Sve je sabijeno u uzane pruge zapadne Srbije. Zar nije lakse i bolje da se te pruge podele po pravcima?
Pogledajte ko je na forumu zovspozega i na novonastalom i videcete da su to isi ljudi.

01. 04. 2012. 14:21 GMT +0000

01. 04. 2012. 14:46 GMT +0000

Post a reply